jar kysuce 2016

Nenechajte si ujsť 44. ročník Kysuckého maratónu

kysuckys maraton 2018 mUsporiadatelia Kysuckého maratónu všetkých pozývajú na jeho 44. ročník, ktorý sa uskutoční 23. júna 2018 v Čadci. Finančná odmena pre víťaza maratónu je 500 EUR.

Čítať ďalej...

V Čadci sa uskutočnila 18. prehliadka kysuckých mažoretiek

v cadci mV utorok 29. mája 2018 sa v Čadci uskutočnila 18. prehliadka kysuckých mažoretiek. Tie pochodovali ako tradične od Mestského úradu cez Palárikovu Ulicu pred Dom kultúry.

Čítať ďalej...

Spisovateľ Peter Kubica bežal z Košíc do Bratislavy

kubica mV Čadci sme sa stretli s Petrom Kubicom, ktorý predminulý víkend prebehol Slovensko. Nebol v tom však sám, ale s jedným z 27 tímov, ktoré sa postavili na štart v Košiciach. Bolo teplé piatkové ráno a bežci sa rozbehli popri Hornáde do neznáma.

Čítať ďalej...

Šimanicová s Kováčikovou vstupujú do tretej beachovej sezóny

volejbal mVolejbalistky z Kysúc odštartujú sezónu v Prahe. Rozpálený piesok, oku lahodiace výmeny či krásne ženy. Fanúšikovia plážového volejbalu už netrpezlivo čakajú na otvorenie beachovej sezóny.

Čítať ďalej...

Skvelá správa! Ladislav Litva je majstrom Európy v kulturistike

laco litva mBorec zo Starej Bystrice zvíťazil v kategórií do 85 kilogramov. Skvelá správa k nám dorazila z Talianska, kde sa cez víkend konali majstrovstvá Európy v naturálnej kulturistike.

Čítať ďalej...

V Zborove nad Bystricou sa uskutočnilo 2. kolo Slovenského pohára v Turisticko - orientačnom behu

turisticko orientacny beh zborov m26. 5. 2018 sa uskutočnilo v Zborove nad Bystricou 2. kolo Slovenského pohára v Turisticko – orientačnom behu.

Čítať ďalej...

Deviaty ročník žiackej hasičskej súťaže v Oščadnici

deviaty rocnik mPutovný pohár pre Staškov
V sobotu dňa 26. mája 2018 sa uskutočnil už 9. ročník žiackej hasičskej súťaže „O putovný pohár Penziónu Gájuz family“ v Oščadnici.

Čítať ďalej...

Asanky úspešné v Hlohovci

asanky mSvoju 21. sezónu odštartovali mažoretky zo súboru Asanka v Kysuckom Novom Meste účasťou na MSR v mažoretkovom športe, ktoré sa konali tento rok v meste Hlohovec v termíne 05.-06.05.2018.

Čítať ďalej...

Futbalisti z Vysokej ako herci v pripravovanom seriáli ...

futbalisti vysoka mFutbalisti TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou spoločne s tromi členmi DHZ Vysoká nad Kysucou a starostom obce sa stali súčasťou pripravovaného seriálu Strážmistr Topinka.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby