kysuce kaplnka

 Rodinná cykloturistika v Skalitom

rodinna cykloturistika_skalite_vObec Skalité pripravila pre priaznivcov bicyklovania, v nedeľu 9.septembra 2018 jedinečné cyklistické podujatie pod názvom Rodinná cykloturistika.

Čítať ďalej...

Staškovské mažoretky EDIT vybojovali v Prahe ZLATO a 3- krát STRIEBRO

staskovske mazoretky_ocenenie_praha_vSvoju tohtoročnú súťažnú sezónu zakončili práve na tomto šampionáte a to veľmi úspešne

 

Čítať ďalej...

Výtvarný, fotografický a filmársky plenér v rámci projektu MOSTY TVORIVOSTI

mosty vorivosti_vV malebnom prostredí horského hotela Husárik sa v auguste konali plenéry pre amatérskych výtvarníkov, fotografov a filmárov.

Čítať ďalej...

V riečnickom kostole oslávili Sviatok narodenia P. Márie

omsa riecnica-vStalo sa už tradíciou, že každý rok na sklonku leta sa schádzajú pri riečnickom kostole obyvatelia tejto zaniknutej obce.

Čítať ďalej...

Drevár opäť exceloval

drevar exceloval mV minulých dňoch sa uskutočnil v Slovenskom Komlóši v Maďarsku festival zachovania slovenskej kultúry pod názvom „Gastronomické dni“, na ktorom sa zúčastnil aj náš folklórny súbor Drevár z Krásna nad Kysucou spolu s FSk Priekopčanka z Martina.

Čítať ďalej...

Pedagógovia zo SOŠ obchodu a služieb v Čadci sa zapájajú do celoživotného vzdelávania

pedagogovia sos certifikaty mSOŠ obchodu a služieb v Čadci pripravuje budúcich odborníkov v odboroch gastronomických, obchodu a osobných služieb.

Čítať ďalej...

Mesto otvorené umelcom 2018

mesto otvorene umelcom 2018 mMesto Čadca a Dom kultúry Čadca organizujú od štvrtku 20. do soboty 22. septembra 2018 zaujímavé podujatie - 7. ročník Mesto otvorené umelcom.

Čítať ďalej...

Festival Gospelové Kysuce napísal 17. kapitolu

gospelove kysuce 2018 m„Aby sme boli na chválu jeho slávy.“ (Ef 1,12) Tieto slová Svätého Písma sa stali hlavným mottom 17. ročníka gospelového festivalu Gospelové Kysuce 2018, ktorý sa uskutočnil 8. septembra 2018 na námestí pred kultúrnym domom v Krásne nad Kysucou.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby