kysuce kaplnka

Seniori si pripomenuli pamiatku zosnulých

css kamence pamiatk zosnulych mZačiatok novembra už tradične patrí spomienke na tých, ktorí už nie sú medzi nami.

Čítať ďalej...

Rozprávkové bytosti v Milošovej

milosova rozpravkove bytosti mV stredu ráno 24. 10. 2019 smerovali do Materskej školy Milošová záhadné postavy. Ak ste sa však prizreli bližšie mohli ste si všimnúť, že sa jedná o žabky, rytierov, pirátov, hasičov, princezné či baletky.

Čítať ďalej...

Klub dôchodcov v Krásne oslávil 30 rokov

klub dochodcov krasno nad kysucou mV mesiaci Úcty k starším sa dňa, 24. októbra stretli v Krásne nad/Kysucou tí skôr narodení, aby si v kruhu svojich rovesníkov vymenili skúsenosti, porozprávali sa a zároveň aj pripomenuli 30. Výročie založenia Klubu dôchodcov v Krásne nad/Kysucou.

Čítať ďalej...

Päťdesiat rokov Základnej školy v Snežnici

sneznica vyrocie 50 rokov skoly mDňa 25. októbra 2018 si Základná škola s materskou školou, Snežnica 218 spolu s obcou Snežnica pripomenuli 50. výročie existencie priestorov Základnej školy. Základná deväťročná škola - 1. až 5. ročník v Snežnici - tak znel názov socialistickej školy v obci Snežnica.

Čítať ďalej...

Slovenský Červený kríž zorganizoval potravinovú zbierku

cerveny kriz potravinova zbierka m18. 10. 2018 ľudia jednoducho ukázali, že dokážu opäť podporiť dobrú vec. Preukázali svoj súcit a zapojili sa do charitatívnej zbierky. Veľa z nich pochopilo, že v núdzi sa môže ocitnúť každý z nás.

Čítať ďalej...

Gymnázium v Turzovke na Festivale vedy a techniky

tyzden vedy techniky turzovka mV októbri sa Gymnázium v Turzovke (zriaďovateľ ŽSK) zapojilo do krajského kola 21. ročníka Festivalu vedy a techniky Amavet, ktorý organizuje AMAVET klub na Žilinskej univerzite.

Čítať ďalej...

Nedeľné popoludnie v skanzene vo Vychylovke

nedela skanzen vychylovka mObecný úrad Zborov nad Bystricou v spolupráci s miestnym farským úradom zorganizoval pre svojich občanov výlet do Múzea kysuckej dediny vo Vychylovke, ktorý sa konal 21.10.2018. Záujemci mali zabezpečený autobus a voľný vstup do skanzenu.

Čítať ďalej...

Supersenior roka 2018

kysucka kniznica supersenior mPríjemné popoludnie naplnené hudbou a spevom detí, ale i slávnostným oceňovaním najlepších čitateľov seniorov, prežili naši skôr narodení občania v Kysuckej knižnici v Čadci.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby