jar kysuce 2016

V Dunajove horel les

dunajov horel les mV nedeľu 17. júna začal v obci Dunajov horieť lesný porast . Hasiči z OR HaZZ v Čadci požiar lokalizovali a uhasili vysokotlakovým prúdom.

Čítať ďalej...

Rušná sobota hasičov

hasici mV sobotu 9. júna poobede mali hasiči zOR HaZZ v Čadci po búrke plné ruky práce. V Čadci na Ulici športovcov a na Ulici J. Kollára spadli stromy a tak ich museli zrezať.

Čítať ďalej...

V centre obce Raková rozširujú chodníky

rakova chodniky mOd konca mája 2018 do konca júna 2018 v centre obce Raková prebieha rekonštrukcia chodníkov v dĺžke 130 metrov a zároveň oprava kanalizácie a rozšírenie vozovky na štátnej ceste II/487. Ako informoval starosta obce Raková Anton Heglas, cestná premávka je preto vedená v jednom jazdnom pruhu a za pomoci svetelnej signalizácie.

Čítať ďalej...

Podozrivý zadržaný v chatovej oblasti

vlamac mOperačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline prijalo v noci z utorka 5. júna na stredu 6. júna oznámenie, že v obci Svrčinovec z chatovej oblasti vyšiel zvuk, ako po rozbití skla.

Čítať ďalej...

Zástupcovia mesta Čadca na medzinárodnej konferencii vo Valašskom Meziříčí

zastupcovia cadca mVo štvrtok 17. mája 2018 sa na zámku Žerotín vo Valašskom Mezříčí, ktoré je partnerským mestom Čadce, uskutočnila medzinárodná vedecká konferencia s názvom Osudy T. G. Masaryka, M. R. Štefánika a J. B. Kraicze před první světovou válkou.

Čítať ďalej...

Nočný požiar v Rakovej

nocny poziar mV utorok 5. júna o pol druhej v noci začalo v obci Raková pred garážou horieť terénne vozidlo Mercedes. Požiar ohrozoval susednú garáž a dva rodinné domy.

Čítať ďalej...

Prudká búrka zničila v sobotu most v Kysuckom Lieskovci

prudka burka mV sobotu 2. júna o štvrť na tri poobede v dôsledku silnej búrky došlo v obci Kysucký Lieskovec k odplaveniu provizórneho mostu. V koryte potoka boli vyvrátené panely, množstvo nánosov, šalovacie dielce zo stavby, ktoré zabraňovali prietoku vody.

Čítať ďalej...

Zásahy hasičov v dôsledku nepriaznivého počasia

kysuce dazd mHasiči zasahovali v Žilinskom kraji od skorých ranných hodín dňa 02. 06. 2018 do dopoludňajších hodín dňa 03. 06. 2018 pri udalostiach spôsobených prívalovou vodou a dažďom.

Čítať ďalej...

V kotolni v Čadci U Sihelníka horela štiepka

v kotolni mV piatok 25. mája pred pol šiestou ráno hasiči z OR HaZZ v Čadci zasahovali pri požiari drevenej štiepky v otvorenom sklade v kotolni v Rakovej U Sihelníka.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby