zima kysuce2

Začal sa 23. ročník Valentínskej kvapky krvi

kvapka krvi mOd 12. februára . do 16. marca organizuje Slovenský Červený kríž už 23. ročník Valentínskej kvapky krvi.

Čítať ďalej...

V Korni sa uskutočnil 6. ročník hasičského plesu

ples hasici mNa konci plesovej sezóny sa konal už v poradí VI. Ročník hasičského plesu vzájomnej spolupráce Dobrovoľného hasičského zboru Korňa.

Čítať ďalej...

Študentský večer pre Adamka

koncertDňa 8. februára 2018 zorganizovali pedagógovia a žiaci stredných škôl združených v Krajskom stredoškolskom parlamente Žilinského samosprávneho kraja za región Kysúc pre ťažko zdravotne postihnutého 12. ročného Adamka Kopasa Benefičný koncert „ŠTUDENTSKÉ SRDCE PRE ADAMA“ v dome Kultúry v Čadci.

Čítať ďalej...

Auto narazilo do stromu

auto narazilo mV sobotu 10. februára 2018 po 16. hodine narazil vodič osobného auta z Podvysokej v Rakovej U Sihelníka do stromu vedľa cesty.

Čítať ďalej...

Muži čelia obvineniu zo zločinu lúpeže

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Čadci obvinil troch mužov vo veku 22, 24 a 29 rokov zo zločinu lúpeže spáchaného v spolupáchateľstve.
Obvinení muži mali v sobotu 3. februára dopoludnia v Čadci nastúpiť do taxíka, ktorého vodičom mal byť 32 ročný muž. Mali odísť do obce Svrčinovec, okres Čadca, kde mali vodičovi zaplatiť.

Čítať ďalej...

Auto skončilo v plote

auto v plote mV nedeľu 28. januára popoludní v Zborove nad Bystricou došlo k dopravnej nehode. Osobné auto narazilo do oplotenia rodinného domu.

Čítať ďalej...

Monografiu obce Horný Vadičov uviedli do života

monografia horny vadicov mDňa 3. februára 2018 bola v Kultúrnej sále v Hornom Vadičove uvedená do života MONOGRAFIA OBCE. Na slávnostnom krste tejto historickej publikácie sa okrem autorov jednotlivých materiálov zúčastnil aj prednosta Okresného úradu v Kysuckom Novom Meste Stanislav Kozina a ďalší hostia.

Čítať ďalej...

Otvorili novú telocvičňu na Strednej odbornej škole technickej v Čadci

nova telocvicna mV utorok, 30. januára 2018 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie novovybudovanej telocvične na Strednej odbornej škole technickej v Čadci.

Čítať ďalej...

Nový COOP Jednota Supermarket v Zákopčí

novy supermarket zakopcie mV centre obce Zákopčie v stredu – 24. januára 2018 slávnostne otvorili nový Supermarket COOP Jednota Čadca. Pásku prestrihol predseda predstavenstva COOP Jednota Čadca Ing. Miroslav Janík.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby