kysuce kaplnka

Udialo sa

Seniori si pripomenuli pamiatku zosnulých

css kamence pamiatk zosnulych mZačiatok novembra už tradične patrí spomienke na tých, ktorí už nie sú medzi nami.

Čítať ďalej...

Rozprávkové bytosti v Milošovej

milosova rozpravkove bytosti mV stredu ráno 24. 10. 2019 smerovali do Materskej školy Milošová záhadné postavy. Ak ste sa však prizreli bližšie mohli ste si všimnúť, že sa jedná o žabky, rytierov, pirátov, hasičov, princezné či baletky.

Čítať ďalej...

Klub dôchodcov v Krásne oslávil 30 rokov

klub dochodcov krasno nad kysucou mV mesiaci Úcty k starším sa dňa, 24. októbra stretli v Krásne nad/Kysucou tí skôr narodení, aby si v kruhu svojich rovesníkov vymenili skúsenosti, porozprávali sa a zároveň aj pripomenuli 30. Výročie založenia Klubu dôchodcov v Krásne nad/Kysucou.

Čítať ďalej...

Päťdesiat rokov Základnej školy v Snežnici

sneznica vyrocie 50 rokov skoly mDňa 25. októbra 2018 si Základná škola s materskou školou, Snežnica 218 spolu s obcou Snežnica pripomenuli 50. výročie existencie priestorov Základnej školy. Základná deväťročná škola - 1. až 5. ročník v Snežnici - tak znel názov socialistickej školy v obci Snežnica.

Čítať ďalej...

Slovenský Červený kríž zorganizoval potravinovú zbierku

cerveny kriz potravinova zbierka m18. 10. 2018 ľudia jednoducho ukázali, že dokážu opäť podporiť dobrú vec. Preukázali svoj súcit a zapojili sa do charitatívnej zbierky. Veľa z nich pochopilo, že v núdzi sa môže ocitnúť každý z nás.

Čítať ďalej...

Gymnázium v Turzovke na Festivale vedy a techniky

tyzden vedy techniky turzovka mV októbri sa Gymnázium v Turzovke (zriaďovateľ ŽSK) zapojilo do krajského kola 21. ročníka Festivalu vedy a techniky Amavet, ktorý organizuje AMAVET klub na Žilinskej univerzite.

Čítať ďalej...

Nedeľné popoludnie v skanzene vo Vychylovke

nedela skanzen vychylovka mObecný úrad Zborov nad Bystricou v spolupráci s miestnym farským úradom zorganizoval pre svojich občanov výlet do Múzea kysuckej dediny vo Vychylovke, ktorý sa konal 21.10.2018. Záujemci mali zabezpečený autobus a voľný vstup do skanzenu.

Čítať ďalej...

Supersenior roka 2018

kysucka kniznica supersenior mPríjemné popoludnie naplnené hudbou a spevom detí, ale i slávnostným oceňovaním najlepších čitateľov seniorov, prežili naši skôr narodení občania v Kysuckej knižnici v Čadci.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby