zima kysuce2

Šport

Zaujímavá novinka! V marci štartuje na Kysuciach biliardová liga

biliardova liga mV prípade veľkého počtu prihlásených sa vytvorí 1. a 2. liga, uvažuje sa aj nad juniorskou súťažou. S novým rokom 2018 prichádza do Čadce zaujímavá novinka. Takmer každý z vás už určite držal v rukách tágo a odohral nejaké tie partičky „gulečníku“ s kamarátmi.

Čítať ďalej...

Kysucký Športovec roka 2017 je Lukáš Piják

sportovec roka mNejedno športové srdce zaplesalo, keď sa jeho meno objavilo medzi nominovanými osobnosťami kysuckého športu. Kategórií bolo toľko, koľko športov sa v roku 2017 objavilo na slovenskej mape s prívlastkom – Kysucký.

Čítať ďalej...

Otužilci z Krásna plávali v Nitre

krasnanske mroze mDňa 14.1.2018 sa otužilci z Krásna nad Kysucou už tradične zúčastnili na celoslovenskej exhibícií v mestskom parku v Nitre. Nitrianskymi ľadovými medveďmi boli mrože z Krásna nad Kysucou pozvané na jedno z najväčších otužileckých stretnutí na Slovensku.

Čítať ďalej...

Na Memoriáli Vladimíra Taranu 2017 uspel aj Dávid Slivka

david slivka mDomáci hráč porazil viacero skúsených šachistov. V poslednú sobotu roka 2017 sa v kultúrnom dome v Čadci konal tradičný koncoročný turnaj v rapid šachu. Okrem Čadčanov na turnaj zavítali hráči zo Žiliny, Rajeckých Teplíc, Nededze, Mostov u Jablunkova, Turzovky, Višňového, Banskej Bystrice a ďalší.

Čítať ďalej...

Predseda ObFZ Kysúc Stanislav Špila: Našou prioritou je i naďalej mládež

stanislav spila mS predsedom ObFZ Kysúc Stanislavom Špilom sme sa porozprávali o futbale v regióne Kysúc. Aký bol z vášho pohľadu rok 2017? – Je potrebné hodnotiť ho z dvoch hľadísk, z pohľadu mládežníckeho futbalu a družstiev dospelých.

Čítať ďalej...

Na Štedrý deň sa bojovalo o najväčšie sídlisko v Čadci

suboj kycerky mPrvýkrát získalo víťazné družstvo aj Putovný pohár... Najväčšie sídlisko v Čadci žilo aj na Štedrý deň športom. Stará dobrá partia z Kýčerky sa už tretí rok po sebe stretla, aby si zmerala sily v hokejbale.

Čítať ďalej...

V Krásne nad Kysucou sa konal Vianočný turnaj v stolnom tenise

stolny tenis mNultý ročník prilákal za stoly 29 účastníkov. Dňa 27. decembra 2017 usporiadala ZO Jednota dôchodcov Slovenska, ZO Únie žien Slovenska a ZO Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami Krásno nad Kysucou nultý ročník Vianočného stolnotenisového turnaja pre neregistrovaných hráčov.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby