zima kysuce2

Aktuality titulka

V Krásne nad Kysucou sa konal Vianočný turnaj v stolnom tenise

stolny tenis titulkaNultý ročník prilákal za stoly 29 účastníkov. Dňa 27. decembra 2017 usporiadala ZO Jednota dôchodcov Slovenska, ZO Únie žien Slovenska a ZO Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami Krásno nad Kysucou nultý ročník Vianočného stolnotenisového turnaja pre neregistrovaných hráčov.

Čítať ďalej...

Deň otvorených dverí v Kamence

dod kamence titulkaCentrum sociálnych služieb Kamence otvorilo svoje dvere v stredu 13. decembra 2017 pri príležitosti Dňa otvorených dverí pre širokú verejnosť i pre tých, ktorí sa možno len náhodou zastavili, aby spoločne s nami prežili jeden krásny deň plný nádherných okamihov, príjemných stretnutí a bohatého kultúrneho programu.

Čítať ďalej...

Slávnostné zasadanie Združenia miest a obcí Kysúc

slavnostne zasadanie titulkaPosledné minuloročné zasadanie Združenia miest a obcí Kysúc (ZMOK) sa uskutočnilo dňa 20. decembra 2017 v Oščadnici, ktorý viedol jeho predseda Jozef Grapa. Zasadanie malo slávnostný raz, v mestách a obciach mali už schválený rozpočet na rok 2018, a tak v pracovnej časti si starostovia a primátori vymenili skúsenosti a bilancovali celý rok.

Čítať ďalej...

Jasličková akadémia v kostole sv. Matúša vo Vysokej nad Kysucou

jaslickova akademia titulkaZazvonili nám zvony, ktoré nám oznámili príchod malého Ježiška na pozemský svet. Všetci vieme, že sa narodil v Betleheme. Ale nielen v Betleheme, ale aj v našom srdci. Počas vianočných sviatkov sa konajú v mnohých farnostiach jasličkové akadémie alebo pobožnosti.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby