kysuce kaplnka

Aktuality titulka

Medzinárodný turnaj ovládli do tretice študenti z Kysuckého Nového Mesta

futbalisti krasno titulkaMalá umelá plocha v Strednej odbornej škole drevárskej a stavebnej v Krásne nad Kysucou bola v piatok dňa 5.10.2018 dejiskom zápolenia mladých futbalistov.

Čítať ďalej...

V Olešnej pripravujú odhalenie pamätníka obetiam vojen

pomnik olesna titulkaV tomto „osmičkovom“ roku si pripomíname viacero významných výročí. Okrem iných si pripomenieme 11. novembra 2018 sté výročie od ukončenia prvej svetovej vojny. Toto okrúhle výročie sa stalo inšpiráciou pre poslancov i starostu obce Štefana Cudráka, aby pri tejto príležitosti vybudovali Pamätník padlým rodákom z obce Olešná v 1. a 2. svetovej vojne.

Čítať ďalej...

V Krásne vzdali hold seniorom bohatým kultúrnym programom

seniori krasno titulkaStalo sa už tradíciou, že predstavitelia mesta sa pravidelne niekoľkokrát do roka stretávajú s tými skôr narodenými aby si nielen vymenili skúsenosti, ale sa aj trocha zabavili. Nebolo tomu ináč ani v stredu dňa 3. októbra, keď sa reštaurácia Kolkáreň zaplnila do posledného miesta seniormi.

Čítať ďalej...

Radnica v Krásne ožila detským plačom

deti krasno titulkaDňa 25. septembra 2018 sa po druhýkrát v tomto roku na radnici v Krásne nad Kysucou uskutočnilo uvítanie detí do života. Rodičia predstavili 10 chlapcov a to Peter Čimbora, Ján Filipek, Peter Kaválek, Marko Krištof, Matúš Lastovica, Peter Michanek, Lukáš Davebena, Filip Podmanický, Jakub Ondrášek a Tobias Seko.

Čítať ďalej...

Dnes je

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby