kysuce kaplnka

Podozrivý zadržaný v chatovej oblasti

vlamac mOperačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline prijalo v noci z utorka 5. júna na stredu 6. júna oznámenie, že v obci Svrčinovec z chatovej oblasti vyšiel zvuk, ako po rozbití skla.

Okamžite boli na miesto vyslané policajné hliadky z Obvodného oddelenia Policajného zboru v Čadci. Počas prehľadávania oblasti si všimli poškodenú chatu. Následne v objekte spozorovali osobu, ktorú po výzvach zadržali a predviedli na policajný útvar. Preverovaním bolo zistené, že ide o 24 ročného muža (z okresu Čadca), ktorý sa podrobil dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 0,56 mg/l (1,17 promile) alkoholu vo vydychovanom vzduchu.
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Čadci obvinil 24 ročného Patrika z trestného činu porušovania domovej slobody. Obvinený muž sa mal vlámať do rekreačnej chaty a z jej priestoru mal odcudziť nože, baterku, zubnú pastu a kefku, náramok aj zapaľovač. Uvedeným konaním vznikla doposiaľ presne nezistená škoda.
Obvinenému mužovi, ktorý je stíhaný na slobode, hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na jeden rok až päť rokov.
Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

vlamac sprava 1

 

vlamac sprava 2

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby