kysuce kaplnka

Futbal

Pohár ostal pod Veľkou Račou

zapas ochodnica mRáno deklasovali mužstvo z Ochodnice, pred finálovým duelom si prevzali pohár za triumf v šiestej lige a nakoniec sa radovali aj z celkového prvenstva na turnaji.

Čítať ďalej...

Beskydský pohár ovládla Korňa, príjemne prekvapila aj Podvysoká

beskydsky pohar mTJ Kysučan Korňa, FK Tatran Turzovka, TJ Slovan Podvysoká, TJ Olešná. Súboje týchto štyroch celkov videli diváci v prvý júlový deň na 46. ročníku Beskydského turnaja v Korni, a tak každý duel mal nádych derby.

Čítať ďalej...

Dorastenci zo Starej Bystrice ovládli štvrtú ligu, ich tréner povedie v novej sezóne A mužstvo

futbal st bystricaV obci so Slovenským orlojom vypukli po skončení sezóny majstrovské oslavy. Netešili sa však muži, ale dorastenci, ktorí vybojovali postup do tretej ligy. Mladíkov TJ Pokrok Stará Bystrica doviedol k triumfu v IV. lige dorast U19 skupina A mladý, len 28-ročný tréner Miroslav Kadáš, ktorý nám okrem iného prezradil, či si od novej sezóny trúfa sadnúť na lavičku A mužstva...

Čítať ďalej...

Pohár Československej vzájomnosti mal výbornú úroveň, trofej si odniesla Opava

pohar cesko alovenskej vzajomnosti mKrátku letnú prestávku využívajú ligové mužstva z Kysúc na intenzívnu prípravu na jesennú časť futbalových súťaží. V nej nechýbajú ani prípravné zápasy a najlepšou previerkou na nastávajúcu sezónu sú futbalové turnaje, ktoré preveria mužstvá po každej stránke. Veď odohrať dva zápasy v priebehu niekoľkých hodín dá každému futbalistovi poriadne zabrať.

Čítať ďalej...

Futbalovým kráľom v Čadci sa stal Jamír SK

stefansky pohar mSportika Štefanský pohár – Memoriál M. Piteľa 21. (17.) ročník

Mestská športová hala Pratex v Čadci žila medzi sviatkami špičkovým halovým futbalovým turnajom. V stredu 28. decembra 2016 sa na Kysuciach zišlo 10 pozvaných futbalových družstiev zo Slovenska, aby si zmerali sily na 21. ročníku Štefanského pohára a 17. ročníku Memoriálu M. Piteľa.

Čítať ďalej...

V Korni si uctili pamiatku futbalových velikánov

futbal korna mMemoriál Paľa Skorčika a Viktora Vyrobika ovládli hráči z Dudiniec

 

V sobotu 7. januára žila Futbalová Aréna v Korni druhým ročníkom futbalového turnaja internacionálov - Memoriál Paľa Skorčíka a Viktora Vyrobika. Podobne ako pred rokom štartovali na ňom skôr narodení futbalisti Slovanu Dudince, TJ Janovice (ČR), Tatrana Turzovka a domácej Korne pod hlavičkou Aktív Park Korňa.

Čítať ďalej...

Vo futbalovom Krásne vládne nespokojnosť

futbal krasno mPred štartom do nového ročníka Tipos III. ligy Stred mali futbalisti Tatran Krásno ambíciu umiestniť sa v hornej polovici tabuľky. Po odohratí 15 kôl je však skutočnosť iná. Získali len 18 bodov za päť výhier a tri nerozhodné výsledky a s pasívnym skóre skončili po jesennej častí na deviatom mieste, čo je veľkým sklamaním nielen pre futbalistov, ale aj pre priaznivcov Tatrana.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby