jar kysuce 2016

Šport

Nenechajte si ujsť 44. ročník Kysuckého maratónu

kysuckys maraton 2018 mUsporiadatelia Kysuckého maratónu všetkých pozývajú na jeho 44. ročník, ktorý sa uskutoční 23. júna 2018 v Čadci. Finančná odmena pre víťaza maratónu je 500 EUR.

Čítať ďalej...

V Čadci sa uskutočnila 18. prehliadka kysuckých mažoretiek

v cadci mV utorok 29. mája 2018 sa v Čadci uskutočnila 18. prehliadka kysuckých mažoretiek. Tie pochodovali ako tradične od Mestského úradu cez Palárikovu Ulicu pred Dom kultúry.

Čítať ďalej...

Spisovateľ Peter Kubica bežal z Košíc do Bratislavy

kubica mV Čadci sme sa stretli s Petrom Kubicom, ktorý predminulý víkend prebehol Slovensko. Nebol v tom však sám, ale s jedným z 27 tímov, ktoré sa postavili na štart v Košiciach. Bolo teplé piatkové ráno a bežci sa rozbehli popri Hornáde do neznáma.

Čítať ďalej...

Šimanicová s Kováčikovou vstupujú do tretej beachovej sezóny

volejbal mVolejbalistky z Kysúc odštartujú sezónu v Prahe. Rozpálený piesok, oku lahodiace výmeny či krásne ženy. Fanúšikovia plážového volejbalu už netrpezlivo čakajú na otvorenie beachovej sezóny.

Čítať ďalej...

Skvelá správa! Ladislav Litva je majstrom Európy v kulturistike

laco litva mBorec zo Starej Bystrice zvíťazil v kategórií do 85 kilogramov. Skvelá správa k nám dorazila z Talianska, kde sa cez víkend konali majstrovstvá Európy v naturálnej kulturistike.

Čítať ďalej...

V Zborove nad Bystricou sa uskutočnilo 2. kolo Slovenského pohára v Turisticko - orientačnom behu

turisticko orientacny beh zborov m26. 5. 2018 sa uskutočnilo v Zborove nad Bystricou 2. kolo Slovenského pohára v Turisticko – orientačnom behu.

Čítať ďalej...

Deviaty ročník žiackej hasičskej súťaže v Oščadnici

deviaty rocnik mPutovný pohár pre Staškov
V sobotu dňa 26. mája 2018 sa uskutočnil už 9. ročník žiackej hasičskej súťaže „O putovný pohár Penziónu Gájuz family“ v Oščadnici.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby