kysuce kaplnka

Informácie a postrehy

COOP Jednota Čadca odmeňovala v akcii Kolesománia

coop kolesomania mPočas obdobia od 17. mája do 13. júna 2018 pripravila COOP Jednota Čadca pre svojich zákazníkov spotrebiteľskú súťaž pod názvom Kolesománia.

Čítať ďalej...

Hasiči DHZ Vysoká nad Kysucou nielen hasia ...

upratovanie stanice kelcov mViac ako 20 členov dobrovoľného hasičského zboru vytiahlo svoje pracovné náradie a spoločne 31. 07. 2018 vyzbierali odpadky, pokosili a pohrabali trávu, vytrhali burinu v okolí vlakovej stanice v Nižnom Kelčove.

Čítať ďalej...

V Čadci sa konala v nedeľu hasičská súťaž

hasicska sutaz cadca mPrvá augustová nedeľa patrila tradične hasičskému športu. V meste Čadca sa konal 31. ročník súťaže o putovný Pohár primátora mesta v požiarnom útoku.

Čítať ďalej...

V Korni sa konal už 31. ročník hasičskej súťaže

hasicska sutaz korna mNetradične v sobotu 28.7.2018 napoludnie začal XXXI. Ročník hasičskej súťaže „ O pohár starostu obce a DHZ Korňa “ a zároveň aj VIII. ročník hasičskej súťaže vzájomnej spolupráce obcí Korňa a Staré Hamry.

Čítať ďalej...

Kysučanka sa vybrala na vlastnú päsť do Malajzie (1)

cesta po malajzii cast 1 mMožno ste z tých, ktorý minulý rok v približne v tomto období čítali moje články o tom aká je v mojich očiach Čína, a zaujíma vás ako vidím Malajziu a Singapur.

Čítať ďalej...

Pozvánka na autorskú výstavu Milana Pavlíka „Duša v dreve“

pozvanka milan pavlik mKysucké kultúrne stredisko v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, v spolupráci s Obcou Stará Bystrica Vás pozývajú na autorskú výstavu Milana Pavlíka, člena Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov pri KKS v Čadci pod názvom „Duša v dreve“.

Čítať ďalej...

10. ročník Skalitskej varešky

skalitska vareska mDňa 28.7.2018 sa v areáli TJ Slovan Skalité uskutočnil jubilejný 10. roč. súťaže vo varení gulášu – Skalitská vareška 2018.

Čítať ďalej...

Mládež z Centra sociálnych služieb Horelica navštívila Bojnický zámok

mladez horelica mV jedno krásne júnové ráno sa vybrala mládež z Centa sociálnych služieb Horelica na výlet na Bojnický zámok.

Čítať ďalej...

Turisti z Turistického oddielu Korňa vystúpili vo Vysokých Tatrách na vrchol Ostrvy

turisti korna mV skoré nedeľné ráno 22.7.2018 sa náš 53-členný turistický oddiel Korňa vydal do Vysokých Tatier zdolať jeden z menej náročných vrcholov OSTRVU 1984 m.n.m.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby