kysuce kaplnka

V Kelčove padali stromy

kelcov padanie stromov mI keď 1. november 2018 bol dňom pracovného pokoja, predsa len nebol sviatočným či oddychovým dňom pre všetkých ...

Čítať ďalej...

Požiar drevenej chatky v Krásne nad Kysucou

poziar chaty krasno nad kysocou mV sobotu 3. 11. 2018 horela drevená chatka v Krásne nad Kysocou. V sobotu krátko pred pol deviatou večer bol na Krajské operačné stredisko v Žiline ohlásený požiar drevenej chatky v meste Krásno nad Kysucou, okres Čadca. K udalosti boli vyslaní hasiči z hasičskej stanice v Čadci s jedným kusom hasičskej techniky.

Čítať ďalej...

V Turzovke horel dom

horenie domu turzovka mV pondelok 29. októbra o 13. hodine začala horieť v Turzovke v husto zastavanej časti hospodárska budova spojená s rodinným domom.

Čítať ďalej...

Požiar chaty v Klokočove

poziar chata klokocov mDnes 26. októbra 2018 po ôsmej hodine ráno bol na Krajské operačné stredisko v Žiline ohlásený požiar drevenej chaty v obci Klokočov, okres Čadca.

Čítať ďalej...

V Makove otvorili zrekonštruovaný COOP Jednota Supermarket

coop makov mOd stredy – 17. októbra 2018 bol po mesačnej rekonštrukcii otvorený COOP Jednota Supermarket v Makove.

Čítať ďalej...

Ocenenie darcov krvi

darcovia krvi skalite mDarcovia krvi zo Skalitého získali ocenenia. Dňa 17.10.2018 sa v zasadačke Obecného úradu v Skalitom uskutočnilo slávnostné stretnutie pri príležitosti oceňovania dobrovoľných bezpríspevkových darcov krvi – držiteľov Zlatej Jánskeho plakety, ktorí ju získali za obdobie posledných štyroch rokov.

Čítať ďalej...

Auto narazilo do stĺpu

autonehoda novy bystrica m V nedeľu 21. októbra po 16. hodine v Novej Bystrici narazilo osobné vozidlo do stĺpa telekomunikačnej spoločnosti. Hasiči z OR HaZZ v Čadci vykonali protipožiarne opatrenia a navijákom vozidlo odtiahli od stĺpa, aby sa presvedčili, či nedošlo k uniku prevádzkových kvapalín. Dopravu medzitým riadila dopravná polícia. Posádku auta skontrolovali zdravotnícky záchranári.
-r-

 

Požiarna zbrojnica v Oščadnici dostáva nový šat

zbrojnica oscadnica mHasičská zbrojnica v Oščadnici - Ústredí sa v týchto dňoch odieva do nového šatu.

Čítať ďalej...

COOP Jednota Čadca pripravila Narodeninový september

jednota sutaz m

Družstvo COOP Jednota Čadca k oslavám svojho 65. výročia vzniku pripravilo pre svojich zákazníkov spotrebiteľskú súťaž Narodeninový september, ktorá prebiehala v termíne 1.9. – 30.9. 2018.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby